Webform Analysis (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Component
hi: अंग

en: Table
hi: तालिका

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Analysis
hi: विश्लेषण

en: Date range
hi: तारीख सीमा
