Webform Analysis (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Component
it: Componente

en: Table
it: Tabella

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Analysis
it: Analisi

en: Date range
it: Intervallo date
