Webform Analysis (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ
