Webform Analysis (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Table
oc: Tablèu

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Date range
oc: Interval de datas
