Webform Analysis (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Component
sk: Komponent

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Webform
sk: Webformulár
