Webform Analysis (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Table
th: ตาราง

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด
