Webform Analysis (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Component
tr: Bileşen

en: Table
tr: Tablo

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Analysis
tr: Analiz

en: Date range
tr: Tarih aralığı
