Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Test
af: Toets

en: - None -
af: - Geen -

en: Checkout
af: Betaal punt
