Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Test
ast: Preba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Email
ast: Corréu electrónicu
