Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Test
bg: Тест

en: - None -
bg: - Не -

en: Email
bg: Е-поща

en: State
bg: Статус

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Live
bg: Живот
