Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে
