Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Test
ca: Prova

en: - None -
ca: - Cap -

en: Email
ca: Correu electrònic

en: State
ca: Estat

en: External
ca: Extern

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Live
ca: En viu

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform
