Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Test
el: Δοκιμή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: State
el: Κατάσταση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: City
el: Πόλη

en: About
el: Περί
