Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે
