Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Email
hr: E-pošta

en: State
hr: Država

en: External
hr: Eksterni

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Last Name
hr: Prezime

en: About
hr: Opis
