Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Email
hu: E-mail

en: State
hu: Állapot

en: External
hu: Külső

en: Checkout
hu: Pénztár

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Live
hu: Élő

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: API Login ID
hu: API belépési azonosító

en: Transaction Key
hu: Tranzakciós kulcs

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: Elements
hu: Elemek

en: Payment Transaction
hu: Fizetési tranzakció
