Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Email
hy: Էլ. փոստ
