Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Email
it: E-mail

en: State
it: Stato

en: External
it: Esterna

en: Checkout
it: Vai alla cassa

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: About
it: Informazioni

en: Webform submissions
it: Inserimenti webform

en: Elements
it: Elementi

en: Payment Transaction
it: Transazione di pagamento
