Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Test
ja: テスト

en: - None -
ja: - なし -

en: Email
ja: メール

en: State
ja: 状態

en: External
ja: 外部

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Live
ja: ライブ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Zip
ja: ZIP圧縮

en: About
ja: アバウト

en: API Login ID
ja: APIログインID

en: Transaction Key
ja: 取引キー

en: Webform submissions
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: Elements
ja: 要素
