Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Test
jv: Ujian

en: - None -
jv: - Nihil -

en: About
jv: Ngenani
