Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Test
kk: Тест

en: - None -
kk: Таңдалмаған
