Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី
