Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
