Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە
