Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
