Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Email
mn: Имэйл
