Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Test
mr: चाचणी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Email
mr: ईमेल

en: State
mr: राज्य
