Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: About
my: အကြောင်း
