Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Test
os: Тест

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
