Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Test
ru: Тест

en: - None -
ru: - Не указано -

en: State
ru: Состояние

en: External
ru: Внешний

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Live
ru: Действующий

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Transaction Key
ru: Ключ транзакции

en: Webform submissions
ru: Отправленные формы

en: Elements
ru: Элементы
