Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: About
sq: Informacione
