Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Test
ta: சோதனை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: About
ta: பற்றி
