Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Test
te: పరీక్ష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి
