Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Email
tr: E-posta

en: State
tr: Durum

en: External
tr: Harici

en: Checkout
tr: Kasa

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Live
tr: Live (canlı)

en: About
tr: Hakkında

en: Transaction Key
tr: İşlem Anahtarı

en: Webform submissions
tr: Webform gönderileri

en: Elements
tr: Öğeler
