Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Test
ug: سىناق

en: - None -
ug: يوق

en: Email
ug: ئېلخەت

en: About
ug: ھەققىدە
