Webform Authorize.Net (1.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Test
uk: Тест

en: - None -
uk: - Немає -

en: Email
uk: Електронна пошта

en: State
uk: Стан

en: External
uk: Зовнішнє

en: Checkout
uk: Оформлення

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Live
uk: Наживо

en: Webform
uk: Вебформа

en: Zip
uk: Індекс

en: About
uk: Про модуль

en: Transaction Key
uk: Ключ транзакції

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: Elements
uk: Елементи

en: Payment Transaction
uk: Трансакція оплати

en: Tokens related to webform submission.
uk: Замінники, пов'язані з надсиланнями вебформ.

en: Webform Authorize.Net
uk: Вебформа: Authorize.Net
