Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: - None -
be: - Нічога -

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
