Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: - None -
cy: - Dim -

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: City
cy: Tref

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
