Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: - None -
da: - Ingen -

en: Email
da: E-mail

en: State
da: Status

en: External
da: Eksterne

en: Checkout
da: Til kassen

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Production
da: Produktion

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: API Login ID
da: API login ID

en: Transaction Key
da: Transaktions nøgle

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: Elements
da: Elementer
