Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Email
eu: Eposta

en: State
eu: Egoera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak
