Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: State
fa: وضعیت

en: External
fa: خارجی

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Production
fa: محصولات

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Zip
fa: کد پستی

en: About
fa: درباره

en: API Login ID
fa: شناسه ورود API

en: Transaction Key
fa: کلید تراکنش

en: Elements
fa: عنصرها

en: Payment Transaction
fa: تراکنش پرداخت
