Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: State
fi: Tila

en: External
fi: Ulkoinen

en: Checkout
fi: Kassalle

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Production
fi: Tuotanto

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: About
fi: Tietoja

en: API Login ID
fi: API kirjautumis ID

en: Webform submissions
fi: Verkkolomakelähetykset

en: Elements
fi: Elementit
