Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair
