Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Email
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: Checkout
is: Ganga frá pöntun

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: About
is: Um
