Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: External
ka: გარე
