Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -

en: Email
lt: El. paštas

en: State
lt: Etapas

en: External
lt: Išorinis

en: Checkout
lt: Pirkti

en: City
lt: Miestas

en: Production
lt: Produkcija

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: Elements
lt: Elementai
