Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Email
lv: E-pasts

en: State
lv: Stāvoklis

en: External
lv: Ārējais

en: Checkout
lv: Pirkt

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Production
lv: Darba

en: Webform
lv: Webforma

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: About
lv: Par

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi
