Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
