Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: - None -
nl: - Geen -

en: Email
nl: E-mail

en: State
nl: Status

en: External
nl: Extern

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Production
nl: Productie

en: Webform
nl: Formulier

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: About
nl: Over

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: Elements
nl: Elementen

en: Tokens related to webform submission.
nl: Tokens gerelateerd aan inzendingen.
