Webform Authorize.Net (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: Email
vi: Thư điện tử

en: State
vi: Bang

en: External
vi: Bên ngoài

en: Checkout
vi: Thanh toán

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Production
vi: Sản phẩm

en: About
vi: Giới thiệu
